Nina bir türlü emziğinden ayrılamayan, biraz inatçı ve biraz da çok bilmiş küçük bir kız çocuğudur. Büyüse de her şeyi ağzında  emziği ile yapabileceğini düşünmektedir. Suluboya tekniği ile yaplmış resimlerde onu ağzında emziği ile otobüse binmiş emzikköy, emzikiye gibi semtlere giderken görürüz.

Hatta annesinin tüm ısrarlarına rağmen ağzında emziği ile gelin bile olabileceğini iddia Stanozolol injection price etmektedir. Ama bir gün fantastic bir şekilde rastladığı kurt ile yaptığı korkusuz sohbette, hem kurt tarafından yenmemeyi hem de kurtu sakinleştirebilmeyi başarır. Kurtu sakinleştirmek için ona ne verir …..tabii ki; kendisini en iyi sakinleştiren şeyi.

Ve bu paylaşım küçük Nina’yı büyütür ve konuşması bile “tutujam işte! Emziğimi hiş bırakmıyjam” dan “ona gerçekten ihtiyacı olan birine verdim” şekline dönüşür.  Psikolojik açıdan düşününce oral ihtiyaçlar giderilip ağız serbest kalınca, asli görevini de çok daha başarılı bir şekilde yapabilmişdir. Büyümek de zaten başlı başına bir iştir ve vazgeçişlerden oluşmuştur.

 

Gelişimsel Yaş Aralığı: 3-4 yaş